Aidatsız Kredi Kartları

8
204
görüntülenme

Aidatsız Kredi Kartları

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu eşliğinde çıkarılan yasa, bankaların müşterilerine aidatsız kredi kartı seçeneği sunmasını istiyor. Bankalar yasalara uymak zorunda kalıyorlar. Bu durum çeşitli bankaları harekete geçirmiş bulunuyor. Bir diğer husus ise, aidatsız kredi kartları bazı kampanya ve taksitlerden yararlanmanızı engelleyebiliyor. Tamamen bankanızın inisiyatifine bağlı olduğunu sizlere söyleyebiliyoruz. Sizler de bütçelerinizi zorlamamak adına kredi kartı alırken, aidat ödemek istemiyor olabiliyorsunuz. Bu yüzden aidatsız kredi veren bankalara göz atmanızı öneriyoruz.

Garanti Bankası Bonus Flexi Nedir?

Bulunduğunuz ay içerisinde yaptığınız harcamaları, gelecek aya erteleme şansı kartın en can alıcı noktası oluyor. Yine aynı harcamalarla bağlantılı olarak, 50 TL’lik ekstra bonus imkanlarından faydalanmanız sağlanıyor.

Akbank Axess Free Nedir?

Chip para kazanma şansı, taksitli alışveriş yapma imkanı, peşin yapılmış alışveriş sonrası taksitlendirme ve erteleme arzusunda bulunmanızı sağlıyor. Ayrıca nakit para ihtiyacınızın giderilmesi için hızlı para, SMS ile para ve taksitli avans imkanlarından yararlanabiliyorsunuz. En dikkat çeken özelliği ise harcamamalarınızı belirlediğiniz limit üzerinden yapmak için programlandırılmış Free Bütçe uygulaması oluyor. Bu sınırı aştığınız da mesaj ile bilgilendirilmiş oluyorsunuz.

İş Bankası Maximum Kart Nedir?

Maximum üyeliğinin geçerli olduğu alışverişlerde, MaxiPuan kazanıp, tek çekim ödemeleri taksitlendirip, erteleyebiliyorsunuz. Ayrıca ATM aracılığı ile vadesiz hesaplarınızı görüntüleyebiliyorsunuz ve yapmak istediğiniz işlemi, bireysel bankacılık yoluyla kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz.

Yapı Kredi Bankası World Eco Kart Nedir?

Kart, kullanıcılarına ölçünlü (standart) taksit imkanı ve Worldpuan kazanma imkanı sunuyor. Birikmiş puanlar ile anlaşmalı işyerlerinden alışveriş yapabiliyor veya TURKCELL’den topladığınız puanlar karşılığında dakika alabiliyorsunuz.

Enpara.com Kredi Kartı Nedir?

Sizden bir aidat istememesi yanı sıra, size para ödeyeceğini haber veriyor. Enpara.com, düzenli kullanılan kredi kartlarına, o yıl içerisinde 100 TL’lik bir ödeme yapılacağını ve 2 yıl süresince bu ödemeyi kesintisiz yapacağını müşterilerine bildiriyor.

TEB Sade Kart Nedir?

Adı üzerinde sade kart ile sadece peşin ödemeler yapabiliyorsunuz. 100 TL ve fazlası peşin ödemelerinizi faizi kabul ederek 3, 6, 9 ve 12 taksite bölebiliyor ve 30, 60 ve 90 güne erteleyebiliyorsunuz. Kart ile o hafta içi toplam 100 TL harcamanızda gideceğiniz sinema veya tiyatro ücretlerinde %50’ye varan indirimlerle karşılaşıyorsunuz. Fakat her ekstre dönemi için en çok 50 TL kazanabiliyorsunuz.

8 YORUMLAR

  1. Reklam olmasın ama, aralarında en kârlı olanı Enpara bana göre. Hem EFT/havale masrafı almıyor, hem de kredi kartında düzenli ödemede ücret ödüyor. Gerçi yağmurdan kaçarken doluya yakalanmak bizlerin çilesi..

  2. Her banka kredi karti icin aidatsiz kart diyor ancak alttan girip usten cikiyorlar birsey oldugunda magdur olan bizler oluyoruz. Genede bankaya sormakta fayda var cikartirken

  3. Bence aidatsız kredi kartı için en iyi banka enpara. Aynı şekilde vadesiz hesabında olduğu gibi adamlar size bile aidat ödüyorlar. Başarılı buluyorum.

YORUM YAZ

Lütfen Yorumunuzu Giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz