ref: refs/heads/v3.0
bankalardövizbireysel emeklilikhgsbonus puanmtv zam oranlarıkıdem tazminatı
DOLAR
33,0413
EURO
35,9402
ALTIN
2.546,09
BIST
11.156,20

Hangi Coin Uzun Vadede Kazandırır?

Hangi Coin Uzun Vadede Kazandırır?
29.12.2023
10
A+
A-

Yatırımcıların son günlerde en çok merak ettikleri konu başlıkları arasında bulunan hangi coin uzun vadede kazandırır? Konusu sık sık gündeme geliyor. 2011 yılında Bitcoin ile hayatımıza giren kripto paralar zaman içinde gelişim göstererek birçok alanda aktif olarak kullanılır hale gelmiştir.

Blockchain teknolojisinin her geçen gün gelişim göstermesi ve kripto paralara olan ilginin artmasıyla yatırımcıların ilgisini coinler her daim çekmeyi başarıyor. Kripto paralar uzun vadede kazandıran paralar olarak bilinir.

Dolayısıyla mutlaka sabırlı olarak beklemek gerekir. Uzun vadeli bir yatırım aracı olarak değerlendirebilecek olan bu ürünler sayesinde kişiler gelecek yıllarda güzel miktarlarda paralar kazanabilirler. Elbette ki bu süreçte yatırım yapacağınız kripto para birimleri de önemlidir.

Bitcoin

Kripto paraların atası olarak da bilinen Bitcoin günümüzün en iyi yatırım aracı olarak kabul ediliyor. Aynı zamanda gelecek yıllarda kazandıracak kripto paraların başında geliyor. Uzun vadeli bir kripto para birimine yatırım yapmayı amaçlıyorsanız Bitcoin mutlaka tercih edilebilecek kripto paraların başında yer alıyor.

2030 yılının boğa sezonu olması beklenen Bitcoin, bu yıllarda 100.000$ dolar bandını aşması bekleniyor. Dolayısıyla buradan da anlaşılacağı üzere gelecek yıllarda Bitcoin uzun vadede kişilere kazandıracaktır. Kazandıracak kripto paraların başında yer alması ve birçok ülkenin resmi para birimi ilan etmesiyle Bitcoin’in geleceği parlak gözüküyor. Uzun vadede ise kazandıracak bir coin olmasıyla ilgi odağı olmuş durumdadır.

Hangi Coin Uzun Vadede Kazandırır?
Hangi Coin Uzun Vadede Kazandırır?

ETH

ETH uzun vadede kazandıracak kripto paraların ikincisi olarak biliniyor. Alt coinler arasında en fazla güven duyulan ve gelişim gösteren kripto para olmasıyla ilgi odağı olan Etherium gelişmiş blockchain zincirini en iyi şekilde yansıtıyor. 2027 yılında Etherium’un yılı olması bekleniyor. Bu dönemde ETH 50x katlama yapması bekleniyor.

Böylelikle uzun vadede kazandıracak bir coin olarak görülmesiyle ETH birçok açıdan yatırımcıların ilgisini çekmeyi başaran yatırım araçlarının başında geliyor. Yatırım aracı olarak seçebileceğiniz bir coin olmasıyla Etherium’a olan ilgi sürekli olarak artış gösteriyor. Aynı zamanda Bitcoin’in rakibi olmasıyla da yatırımcıların ilgi odağı olmayı başarmış durumdadır.

Solana

Ada Coin olarak da adlandırılan Solana gelecek yılların en fazla kazandırması beklenen kripto para birimleri arasında bulunuyor. 100 bin dolar bandına yaklaşması beklenen Solana mutlaka sabırlı bir şekilde yatırım yapılması gereken kripto para birimleri arasında bulunuyor.

Uzun vadeli bir yatırım aracı olarak ön plana çıkması Solana coinin kazandıran bir coin olmasında önemli rol oynayacak faktörler arasında bulunuyor. Kazandıran ve aynı zamanda uzun vadeli yatırım aracı olarak görülmesi Solana Ada Coin’in avantajları arasında bulunuyor.

Büyük Britanya Merkezli olan bu kripto para birimi başta Büyük Britanya olmak üzere birçok ülke tarafından destekleniyor. 2030 yılına doğru Solana kripto para biriminin 25x ile 45x arasında artış göstermesi bekleniyor.

Shiba

Tilki coin olarak piyasaya sürüldüğü ilk günden bu yana yatırımcıların ilgisini çekmeyi başaran Shiba coin gün geçtikçe daha fazla yatırımcıya ulaşmayı başarıyor. Yatırımcıların ilgi odağı olmayı başaran Shiba coin satın almak geleceğe yapacağınız mükemmel bir yatırım aracı olabilir. Geleceğe dönük bir yatırım yapmak istiyorsanız 2032 yılında Shiba coinin parlaması bekleniyor.

100x düzeyine kadar Shiba coinin artış göstermesi bekleniyor. Sabırlı olarak kişiler gelecek dönemlerde Shiba coin üzerinden güzel miktarlarda kazançlar elde edebileceklerdir. Yatırımcıların gözde coini olması ve geleceğe yatırım yapmak isteyenlerin tercih etmesiyle Shiba coin günümüzün en fazla yatırım yapılan kripto para birimi araçları arasında yer almayı başarır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.