ref: refs/heads/v3.0
bankalardövizbireysel emeklilikhgsbonus puanmtv zam oranlarıkıdem tazminatı
DOLAR
33,0930
EURO
36,2816
ALTIN
2.622,68
BIST
11.188,16

ING Bank EFT Saatleri

ING Bank EFT Saatleri
01.05.2020
2
A+
A-

ING Bank EFT Saatleri

Dinamik ve müşteri ilişkileri iyi bir bankacılık hizmeti alabileceğiniz İNG Bank EFT saatleri konusunda da titiz davranan ve size geniş para yatırma saat aralığı tanıyan bankalardan biridir. İNG müşterisiyseniz ve EFT yapmak istiyorsanız saatlere göre paranızı zamanında transfer edebilir, böylece para gönderdiğiniz hesaba ne zaman ulaşacağını ve vaktinde gideceğini bilebilirsiniz. Çünkü kimi EFT işlemleri, işlem saatinin dışında yapıldığı zaman bir sonraki iş gününe sarkmaktadır ve bu da bazı işlerin aksamasına neden olabilir.

İNG Bankasını kullanarak EFT yapmak için hafta içi 09.00 ile 16.00 saatleri arasında parayı transfer etmiş olmanız gerekir.

Aksi durumda transfer işlemi bir sonraki iş gününe sarkar. Özellikle de Cuma günleri saat 16.00’dan sonra yatırdığınız paralar, araya hafta sonu girmesinden dolayı Pazartesi gününe kadar uzayacaktır. Geç EFT sistemine de sahip olan İNG Bank’ın bu özelliğini kullanmak isterseniz saat 16.00’dan 17.15’e kadar geç EFT sistemini kullanabileceksiniz.

Banka havalesi ise EFT’den farklı olarak haftanın 7 günü 24 saat boyunca yapılabilmektedir.

İnternet şubesine giriş yaparak kolaylıkla hesabınızdan para transferini yani EFT işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yani bunun için şubeye kadar gitmenize gerek yoktur. İnternet şubesine girmek için de kullanıcı kodunuzu ve şifrenizi www.1xbet.uk.com istemeyi unutmamalısınız. Böylece TC kimlik numaranızla kolaylıkla sisteme giriş yapabilir ve İNG Bank EFT saatleri aralığında EFT’nizi internet üzerinden yapabilirsiniz.

Yorumlar

 1. Bunları biliyor muydunuz ? ING bir Hollanda bankası, bu yüzden kurumsal rengi turuncu.
  hiçbir şekilde savunma sanayi’ne iş yapan firmalar, doğayı kirleten firmalar ile çalışmıyor.
  değişik tuhaf bir banka, çok fazla personel değişimi oluyor.

 2. Php Script dedi ki:

  İng şuan diğer bankalara göre daha revaçta görüyorum. Bilgilendirme için teşekkürler

 3. Kredi dedi ki:

  Çok teşekkür ederim. ING Bank EFT saatlerini öğrenmiş olduk. Ben bu bankayı çok seviyorum. İşlemlerinde oldukça hızlılar…