ref: refs/heads/v3.0
bankalardövizbireysel emeklilikhgsbonus puanmtv zam oranlarıkıdem tazminatı
DOLAR
32,5145
EURO
34,5480
ALTIN
2.488,38
BIST
9.548,09

ING Bank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

ING Bank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
25.03.2024
0
A+
A-

ING Bank bireysel ya da kurumsal müşterileri ıng bank müşteri hizmetleri direk bağlanma bilgilerini öğrenmek isterler. Bunun nedeni bilgi almak, sorun çözümü talep etmek veya öneri ihtiyacı duymaktır. Özellikle acil işlemler için zamanında müşteri hizmetlerine bağlanılarak bilgi alınması gerekir. Bunun için direk bağlanmanın nasıl gerçekleşeceğinin bilinmesi gerekir.

Neden ING Bank Müşteri Hizmetlerine Bağlanılır?

Kurumsal ve bireysel müşterilerin ING Bank müşteri hizmetlerine bağlanmak için birden çok sebebi bulunur. Bu hizmete bağlandığında banka temsilcisi ile birebir görüşme yapmaları yapacakları işlemler, sorular veya önerilerde kesinlik oluşturur.

ING Bank müşteri hizmetlerine bağlanma nedenleri şunlardır;

  • Bankada bulunan hesaplar hakkında bilgi almak
  • Hesaplarda gerçekleşen işlemlerin geri alınmasını talep etmek
  • Banka tarafından sağlanan kredi imkanlarını öğrenmek
  • Havale veya eft gibi işlemlerde yaşanan sorunlar için çözüm istemek
  • Bankayla ilgili şikayetleri temsilciye iletmek
  • Banka ürünleri hakkında bilgi almak
  • Kart şifrelerini yenilemek
  • Yeni alınan kartlar için şifre belirlemek
  • Borç ödeme işlemlerini yönetmek
  • Kredi veya banka kartlarının iptal edilmesini sağlamak

Bu nedenlerle çağrı merkezi hizmetlerine bağlanan kişiler işlemlerini güvenli şekilde yapabilirler. Sorunlarını veya isteklerini eksiksiz şekilde ilettiklerinde banka temsilcileri tarafından doğru şekilde yönlendirilirler.

ING Bank Müşteri Hizmetleri Numarası

ING bank kredi kartının şifresini değiştirmek, kredi avantajlarını öğrenmek ve diğer bankacılık işlemleri için müşteri hizmetleri verir. Bu hizmetler banka tarafından Müşteri İletişim Merkezi üzerinden verilir. Bankanın müşterileri bu merkeze ait numarayı arayarak istedikleri işlemleri yapma imkanı bulurlar.

ING Bank Müşteri İletişim Merkezi numarası 0850 222 0 600 şeklindedir. Bu numara 7 gün 24 saat aranarak istenilen hizmetler alınabilir. Müşteri hizmetlerine bağlanarak kredi ödemesi yapılacaksa işlemlerin 07.00-20.30 aralığında yapılması ve bu nedenle numaranın bu saatlerde aranması gerekir.

ING Bank Müşteri Hizmetlerine Nasıl Kolay Bağlanılır?

Kolay şekilde ING Bank müşteri hizmetlerine bağlanmayı her müşteri ister. Bunun yolu 0850 222 0 600 hattını aramaktır. Bu hat 24 saat kesintisiz çalıştığı için istenilen zaman diliminde işlemlerin yapılması veya bilgi alınması mümkün olur.

Telefon bankacılığını tercih etmeyen kişilerin ise müşteri hizmetlerine ulaşmak için kullanabilecekleri farklı yollar vardır. Bu yollar ıng mobil, internet bankacılığı, ingo, şikayet yönetimi, cebimdeki danışman, iletişim formu ve soysal medya yollarıdır.

ING Bank Şikayet Yönetimine Bağlanma

Bireysel veya kurumsal müşteriler şikayet amacıyla müşteri hizmetleri hattına ulaşmak istiyorlarsa telefon bankacılığı yerine şikayet yönetimini kullanabilirler. Şikayet yönetiminden yararlanmak için forum doldurulması gerekir.

Banka şubeleri, mobil uygulamalar, internet veya telefon bankacılığı gibi konularda şikayette bulunmak isteyenler şikayet formunu tercih edebilirler. Bu formda kimlik bilgileri, doğum tarihi, eposta, cep telefonu, geri bildirim kanalı ve mesajı yazmaları gerekir. Bu bilgileri doldurmalarının ardından güvenlik kodunu cevaplayarak şikayetin bankaya iletilmesini sağlarlar.

INGO İle Müşteri Hizmetlerine Ulaşmak

ING Bank müşterilerine erişim kolaylığı sağlamak amacıyla akıllı asistan kullanır. Bu asistan INGO ismini alır ve robot asistana yazarak kişilerin müşteri hizmetlerine daha hızlı ulaşması sağlanır. Robotun yazılan mesaja verdiği cevaplar ve yaptığı yönlendirmeler sayesinde kişilerin ihtiyaçlarını hızlı karşılamaları sağlanır.

INGO müşterilerin sordukları sorulara cevap vermenin dışında Canlı Destek almalarını da kolaylaştırır. Yazılan mesajlara verilen cevaplarda çözüme ulaşılmaması durumunda hızla Canlı Destek’e bağlanılarak işlemlerin yapılması kolaylaşır. Böylelikle müşteri hizmetleri hattının müsait olmasını beklemeye gerek kalmaz.

ING Bank Mobil’le Direk Bağlanma

ING Bank tarafından sunulan müşteri hizmetlerine ulaşmak için ING mobil kullanılması mümkündür. Bu yolun kullanılması ING mobil uygulamasını cihaza indirmek ve giriş yapmaktır.

ING Mobil uygulaması açıldığında menüler üzerinden canlı destek ve çağrı merkezine erişim kolayca sağlanır. Üstelik mobil uygulama üzerinden INGO’ya ulaşmakta mümkün olur. Böylelikle daha hızlı iletişim kurularak bilgi alınır, işlem yapılır veya şikayetler iletilir.

ING Bank Sosyal Medya Adresinden Bağlanma

ING Bank adına açılan sosyal medya adresleri müşteri hizmetlerine ulaşma konusunda avantaj oluşturur. Bu adreslerdeki paylaşımların geniş kitlelere yayılıyor olması iletilen sorulara veya şikayetlere hızlı geri dönüş yapılmasını sağlar. Böylelikle kişilerin 0850 222 0 600 hattına bağlanmak için zaman harcamasına gerek kalmaz. Yazılan mesaj hızlı şekilde cevaplanarak gerekli bilginin alınması mümkün olur.

ING Bank sosyal medya adresleri üzerinden de Canlı Destek bölümüne hızlı erişim yolu bulunur. Bu nedenle bankanın kullandığı instagram, X ve facebook adreslerine ulaşmak gerekir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.