ref: refs/heads/v3.0
bankalardövizbireysel emeklilikhgsbonus puanmtv zam oranlarıkıdem tazminatı
DOLAR
33,0413
EURO
35,9402
ALTIN
2.546,09
BIST
11.156,20

İNG Bankası Pos Destek Hattı

İNG Bankası Pos Destek Hattı
20.11.2019
9
A+
A-

İNG Bankası Pos Destek Hattı – İNG Bank Pos Destek Hattı

Pos’unuzla ilgili gerekli teknik bilgiyi 0850 222 0 787 arayarak öğrenebilirsiniz. Pos oranları da yine bu numaradan ve size en yakın İNG şubesinden öğrenebilirsiniz.

İNG Bank Pos İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Şahıs firmaları ile ticari ortaklıklardan istenen evraklar birbirinden farklılıklar gösterir.

  1. Şahıs firmaları için gerekli olan evraklar; vergi levhası, nüfus cüzdanı fotokopisi, imza beyannamesi, tüzel kişi adına yapılıyor ise vekaletname, varsa özel izin ve belgeler gereklidir.
  2. Ticari ortaklıklar için gerekli evraklar; ticaret sicil gazetesi, ticaret sicil yetki belgesi, vergi levhası, imza sirküleri, nüfus cüzdanı fotokopisi gereklidir.

Pos Hata Mesajları Nelerdir?

  1. Tekrar Deneyin-NA; not answer anlamındadır. Çözümü, paralel hat çekilecek ve telefon cihazı ile birlikte hattı dinlemektir.
  2. Tekrar Deneyin-TO; to time out anlamındadır. Çözüm, cihazın bağlantı ayarları kontrol edilmelidir. Farklı bir IEN numarası ile yeniden denenmelidir.
  3. Printer boş kağıt çıkarıyor ya da silik yazıyor ise, cihazın adaptöründe bir sıkıntı olabilir. Adaptör tekrar bağlanıp çıktı alınarak sorunun giderilip giderilmediği kontrol edilir. Rulo’nun doğru takıldığından emin olunmalıdır. Tırnak ile rulo üzeri çizildiğinde siyah leke oluşmalıdır.
  4. Pos’a elektrik gelmemesi; adaptör ve kablolar kontrol edilmelidir. Prizin sağlamlığı kontrol edilmeli ve adaptörün prize takılı olduğuna bakılmalıdır.
  5. ADSL bağlantı kurulamadığında; ethernet kablosunun sağlamlığı kontrol edilmelidir. Aynı IP adresi başka cihazda kullanılmamalıdır. İnternet bağlantınızı kontrol ediniz.

İNG Cebimde Pos İle Ödeme Alamıyorum, Ne Yapmalıyım?

Cihazın internete bağlı olduğundan, NFC özelliğinin aktif olup olmadığından ve konum servislerinin açık olduğundan emin olunmalıdır. Sorunun devam etmesi halinde pos destek hattı aranarak gerekli destek alınmalıdır.

İNG Cebimde Pos’ta Gün Sonu Almak İçin Ne Yapmam Gerekiyor?

Gün sonu yapılan işlemler Ing cebimde pos tarafından otomatik olarak alınır.

İNG Cebimde Pos Uygulamasında Ödeme Kabul Etmek İçin Bir Limit Var Mı?

Temassız kartlı ödemeler için limit 90 TL’dir. Bu ücret her işlem başına alınır. Temassız herhangi bir kredi kartı veya banka kartı kabul edilir. 90 TL’ye kadar olan ödemeler dijital cüzdanlardan kabul edilebilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.