İso Kalite Belgeleri Nelerdir ?

2
1085
görüntülenme

İso Kalite Belgeleri Nelerdir ?

İso kalite belgesi;  markanızı ve kurumunuzu 3. denetimin sağlayan, uluslararası bir onay belgesidir.. İşletmenizin ve markanızın İso belgesi / belgelerini almak; markanızı güçlendirecek ve kalitenizi resmileştirecek. Bizler www.adlbelge.com adresi olarak markanızı güçlendirmede TSE ve İSO standartlarında belgelere erişebilmeniz için sizlere hizmet sağlıyoruz.  Ender bilgi birikimimizi ve alandaki tecrübemiz sayesinde sizlere en hızlı, en güvenli hizmeti sağlamaya devam ediyoruz. Sizler için İso kalite belgeleri nelerdir? Sorusunu cevaplıyoruz.

Sizlere Sağladığımız İse Kalite Belgeleri

  • İso 9001 Belgesi
  • İso 22000 Belgesi
  • İso 14001 Belgesi
  • İso 27001 Belgesi
  • İso 10002 Belgesi
  • İso 450001 Belgesi
  • İso 13485 Belgesi

Türkiye ve Dünya standartlarına uyan ve sizlere sunduğumuz İso belgeleri bunlardan oluşmaktadır. Daha detaylı bilgiler için web adresimizi ziyaret edebilir, bizlere ulaşabilirsiniz.

İso 9001 Belgesi
Kuruluşunuz ya da markanız büyüklüğünü nasıl olursa olsun bu belge sizlere Kaliteli Yönetim Sistemini sağlar ve süreçlerinizi daha güvende yönetmenize olanak sağlar. Eriştiğiniz bu belge sayesinde Dünya standartlarında bir marka değeriniz olacaktır.

İso 14001 Belgesi
Çevresel sorumlulukları ve yükümlülükleri yönetmek amacıyla alınan belgedir.  Bu belge kurumun, markanın büyüklük boyutunu bakılmayıp olup, her kuruma sağlanmaktadır. Bu belge sayesinde markanızı güçlendirir ve potansiyeliniz arttırır.

İso 22000 Belgesi
Güvenli Gıda Üretimini Sağlama noktalarında gerekli çalışmaları uygulayan gıda şirketlerine verlen bir belgedir. Bu belge sayesinde gıda üretimlerinizi kalitesini ve güvenini arttırırsınız. Daha detaylı bilgi almak için www.adlbelge.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İso 10002 Belgesi
Müşterilerinizin sizler hakkında geri dönüşünün koşulsuz kaliteli olmasını netleştiren bir belgedir. Örneğin; müşteriniz sizleri aramış ve şikayette bulunmuştur. Siz bu şikayeti değerlendirip, gerekli işlemler gerçekleştirdiğinizi denetler. Bu belge sizlerin pazardaki saygınlığınızı arttıracak ve müşteri memnuniyetinizi güçlendirecektir.

ADL Belge Sayesinde Güvenli Belgelere Erişin
Markanızı ve hizmetlerinizi 3. Bir kişi tarafından onaylamak ve belgelemek ADL Belge sayesinde oldukça kolay. Ayrıca onlarca TSE ve İSO firmamızdan sağlayabilirsiniz. Bizlere ulaşarak operasyonları nasıl yönlendirdiğimizi ve süreçler hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

2 YORUMLAR

YORUM YAZ

Lütfen Yorumunuzu Giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz