Qnb Finansbank Pos Destek Hattı

0
1037
görüntülenme

Qnb Finansbank Pos Destek Hattı

Günümüzde birçok banka müşterilerini banka şubesine getirtmeden işlemlerini hızlandırmak amacıyla çağrı merkezi hizmeti vermektedir. Gelişen teknoloji ve sanal para kullanımın artmasıyla iş yerleri pos cihazı bulundurmaya başlamıştır. Pos cihazı kredi ya da banka kartlarının işlem yapabilmesi için kullanılır.

Pos cihazlarının yaygınlaşması ile birçok banka müşterilerine pos cihazı desteği vermektedir. Qnb Finansbank’ta post desteği veren bankalardan biridir. Aynı zamanda post cihazları ile ilgili sorunların danışılabileceği Qnb Finansbank Post Destek Hattı ile üyelerine hizmet vermektedir.

Qnb Finansbank pos destek hattı bankanın üye iş yerlerine özel olarak hizmet verdiği çağrı merkezi hizmetidir. İlgili telefon bankacılığında müşteri temsilcisine bağlanarak anında çözüm ortaklığına gidebilirsiniz. Sizde eğer Finansbank müşterisi üye iş yeri sahiplerinden biriyseniz Qnb Finansbank pos destek hattını 7/24 arayarak cihazınız ile ilgili sorunları danışabilir, sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Pos Destek Hattından Nasıl Yararlanabilirim?

Eğer iş yerinizden ayrılamayacak durumdaysanız, ya da öncelikli olarak yapmanız gereken işler varsa sizde üye iş yeri numaranızı ya da terminal numaranızı bir yere not aldıktan sonra 0850 222 1 900 numaralı Qnb Finansbank Pos Destek Hattını arayarak ilgili müşteri temsilcisi ile görüşerek tüm sorunlarınıza anında cevap bulabilirsiniz. Eğer sesli yanıt sistemine kayıtlı iseniz müşteri temsilcinize bağlanmanız daha hızlı ve sorunsuz olacaktır.

Üye İş Yeri Veya Terminal Numaramı Nereden Bulabilirim?

Qnb Finansbank Pos Destek Hattı ile iletişime geçmeden önce üye iş yeri numaranız yahut terminal numaranızı biliyor olmanız işlerinizi hızlandıracaktır. Üye iş yeri numaranız veya terminal numaranızı işlem sliplerinden görebileceğiniz gibi aynı zamanda pos üzerinde Qnb Finansbank logosunun bulunduğu ilk ekranda da görebilirsiniz.

Pos Destek Hattından Hangi Konularda Yararlanabilirim?

Qnb Finansbank Pos Destek hattına pos cihazı arıza ve rulo taleplerinizi, pos cihazından alınan hataları, pos değişim taleplerinizi, işlem iptal ve iadelerinizi, ortak pos cihazı taleplerinizi, gün sonu işlemlerinizi, bekleyen bloke işlemlerinizi danışabilir, hesap bakiyeniz, komisyon oranlarınız, tanımlı olduğunuz marka bilgileri, tanımlı olduğunuz kampanya bilgileri hakkında bilgi alabilirsiniz.

YORUM YAZ

Lütfen Yorumunuzu Giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz