ref: refs/heads/v3.0
bankalardövizbireysel emeklilikhgsbonus puanmtv zam oranlarıkıdem tazminatı
DOLAR
33,0413
EURO
35,9402
ALTIN
2.546,09
BIST
11.156,20

Sanal Pos Firmaları Hangisi?

Sanal Pos Firmaları Hangisi?
22.01.2024
2
A+
A-

Son zamanların en fazla tercih edilen sanal pos firmaları hangisi? Sorusu sık sık gündeme gelen konu başlıkları arasında bulunuyor. Firmalar söz konusu olduğunda günümüzde bu alanda hizmetler sunan gelişmiş teknolojiye sahip birçok firmanın varlığından söz etmek mümkündür. Hizmet olanaklarını geniş yelpazede tutmasıyla tanımlanan sanal pos firmalarını tercih ederek siz de en iyi hizmetlerden hızlı bir şekilde yararlanabileceksiniz.

Komisyon oranlarının düşük olması ve hızlı işlem yapabilme garantisine sahip olması firmaları öne çıkaran en önemli detayların başında geliyor. Firmalar bu süreçte sizlere geniş yelpazede hizmetler sunarak işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmenize olanaklar sağlar.

İyzico

Sanal pos firması dendiği zaman 2013 yılından bu zamana en fazla tercih edilen firmalardan birisi de İyzico sanal pos firması olarak tanınıyor. Güvenli ve basit bir platform olarak öne çıkan ilgili platform her geçen gün daha çok kişiye hizmet etmeyi başarıyor. Yüzlerce şirketin dijitalleşmesinde doğrudan rol oynamasıyla adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmıştır.

Karmaşık ödeme alma süreçlerini kolaylaştırması ve işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde yapabilmenize olanaklar tanıması vb. sebeplerden ötürü sanal pos firmasına olan ilgi artıyor. Nike başta olmak üzere Ofix, Adidas, Zara gibi internet siteleri üzerinden yapacağınız alışverişlerde siz de bu sanal pos firmasını kullanarak işlemlerinizi daha seri bir şekilde komisyonsuz gerçekleştirebilirsiniz.

Pay-TR

2009 yılında kurulan sanal pos firması Pay-Tr son zamanların gelişmiş firmaları arasında listenin ilk sıralarında yer almayı başarıyor. Gelişmiş çözüm önerileri başta olmak üzere, müşteri merkezli yaklaşımıyla ilgileri üzerine toplamayı başaran firma güçlü alt yapı sistemiyle de tanınıyor. Uzman personelleriyle geçmişten günümüze en iyi hizmetleri sunmasıyla tanınan ilgili firmaya yönelik talep artış gösteriyor.

Türkiye çapında ve dünya çapında pek çok şirket tarafından tercih edilen bir sanal pos firması olması şirketin uluslararası alanda faaliyet göstermesinde doğrudan rol oynuyor. Güvenilirliği kanıtlanmış olan firma TOBB başta olmak üzere TEPAV gibi alanlarda da faaliyet göstermesiyle ünlüdür. Sıfır maliyetli işlem garantisi sunması Pay-Tr sanal pos firmasının avantajlarındadır.

Paratika

BDDK tarafından kontrol edilmesiyle tanınan Paratika sanal pos firması diğer firmaların aksine daha yenilikçi alt yapısıyla müşterilerine hizmetler sunmayı başarıyor. %100 müşteri odaklı bir yaklaşım benimseyen ve komisyonsuz işlem yapma garantisi sağlamasıyla tanınan Paratika firması her geçen gün daha fazla müşteriyi bünyesinde toplamayı başarıyor. Bunun en önemli sebebi ise güvenilir alt yapısı ve hizmet seçeneklerinin geniş olmasıdır.

İşlem yapmayı kolaylaştıran ve maliyetsiz hale getiren bir sanal pos firması olmasıyla ilgi odağı olan ilgili firmaya yönelik talep artışı sürekli olarak yukarı yönde seyrediyor. Sepetleri hızlıca satışa dönüştürmesinde üyelere olanaklar sağlaması Paratika sanal pos firmasının önemli yanları arasında bulunur.

Esnek Pos

15 yıllık deneyimle sizlere hizmetler sunmayı başaran Esnek Pos firması son zamanların popülerleşen firmaları arasında birinci sırada yer almayı başarıyor. Özellikle güvenilir ve komisyonsuz işlem garantisi sağlaması bu firmayı öne çıkaran unsurların başında yer alıyor. BDDK tarafından desteklenen ve kontrol altında tutulan Esnek Pos günümüzün maksimum güvenlikli firmalarının başında yer almasıyla tanınır.

Aynı zamanda bütün banka ve kredi kartlarına taksit imkanı sağlaması Esnek Pos sanal firmasının en önemli avantajları arasında yer almayı başarıyor. Online ödemeler almak için herhangi bir şekilde beklemenize gerek olmadan doğrudan ödeme alma kolaylığını sizlere sağlar. Böylelikle hızlı ve güvenilir bir şekilde ödeme yapma alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.