ref: refs/heads/v3.0
bankalardövizbireysel emeklilikhgsbonus puanmtv zam oranlarıkıdem tazminatı
DOLAR
33,0716
EURO
36,1021
ALTIN
2.637,88
BIST
11.139,34

Ses İzolasyon Malzemesi

Ses İzolasyon Malzemesi
12.06.2020
3
A+
A-

Ses İzolasyon Malzemesi

Ses izolasyonu yan duvarlarınızdan, tavan, zemininizden sizlere ulaşan rahatsız edici sesleri engelleme işlemine denilmektedir. Ses izolasyonu sağlayabilmeniz adına alanınıza uygun ses emilimi sağlayacak ürünleri kullanmanız gerekmektedir. Ses yalıtımı konusunda birçok çeşide bölünen ürünler bulunsa bile kullanım amacı ikiye ayrılmaktadır. Ses yalıtımı alanınızda yankı problemlerine çözüm sunmak veya ses geçişlerini engellemek adına ürünler temin edebilirsiniz. Ürün çeşitlendirmesi kullanacağınız malzemenin türüne bağlı olarak yüksek emilimli, yanmazlık değerleri değişken, doku değişikleri gibi çeşitlerde temin edebilirsiniz. Ses İzolasyon Malzemesi konusunda en başarılı ürünlerin üretimini gerçekleştiren en kaliteli ham maddeler ile üretimi sağlayan Turkish Acoustic mağazalarından ürünler hakkında danışmanız önerilmektedir. İki amaç için üretilen Ses İzolasyon Malzemesi çeşitleri doğal dönüştürebilir ürünlerle sağlığınıza herhangi bir şekilde zarar vermeyecek şekilde sağlayabilirsiniz. Ses geçişlerine engel olmak adına üretimi sağlanan mantar ile üretimi yapılan mantar kauçuk şilte kullanarak geri dönüştürülebilir olması ile birlikte hem doğaya katkıda bulunabilir hem de ses yalıtımı yapabilirsiniz.

Ses emilim sağlayan Ses İzolasyon Malzemesi çeşitleri birçok çeşitte üretilmektedir. Genel olarak duvarlarınızda kullanacağınız ürünler ve tabanlarınızda kullanacağınız malzemeler farklı çeşitte kullanmanız önerilmektedir. Bu ürünler hakkında bilgi aktarmak gerekirse ideal bir gürültü kontrolü için duvarlarınızda bariyerli bondex sünger zemininizde parke altı akustik bariyer kullanımı önerilmektedir. Bariyerli bondex süngerler 3 katman olması ile birlikte zemininizde kullanacağınız şekilde içerisinde akustik bariyer yer almaktadır. Akustik bariyerlerin ses emilimi yüksek düzeyde olması ile birlikte iyi bir yalıtım sağlamaktadır. Akustik bariyerler alev almaz alev ilerletmez yapıya sahip ürünlerdir fabrikalarda, iş makinelerinin yanında güvenle kullanabileceğiniz sertifikalara sahip ses yalıtım malzemesidir. Aynı zamanda bariyerli bondex süngerlerin iç kısmında akustik bariyer ürünü yer alması ile birlikte yüksek ses izolasyonu yapabilirsiniz. Ses yalıtımı konusunda çalışacağınız firmalar ile geçmişte çalışmış olduğu projelerle ilgili referansları ve aynı zamanda ürünlerin sertifikasyonlarına bağlı olarak ürünü satın almanız önerilmektedir. Aksi halde akustik ürünler dekoratif görünüme sahip olması nedeniyle akustik değer içermeyen süngerler Yasal Tombala Siteleri veya ürünler temin etmiş olabilirsiniz.

Akustik yalıtım konusunda yankı engelleyici ürünler temin etmek istediğiniz zamanlarda yankı engellemek adına kullanabileceğiniz birçok çeşitte ürün bulunmaktadır. Yankı engellemek adına duvarlarınızda açık gözenekli ürünlerin kullanımını sağlamanız gerekmektedir. Açık gözenekli ürünler parazit ses dalgacıklarının gözenekler içerisinde parçalanarak geri dönüşünü engellemektedir. Bu sayede ortamlarınızda rahatsız edici yankı problemleri kontrol altına alabilirsiniz. Yankı engelleyici Ses İzolasyon Malzemesi sınıfının en kaliteli ürünlerini temin etmek için Turkish Acoustic mağazalarıyla iletişime geçmeniz önerilmektedir. Ortamlarınızda yeni bir yüksek ses emilim değerlerine sahip bir oda oluşturmak istiyorsanız telefon görüşme kabinleri, toplantı kabinlerini Turkish Acoustic internet mağazası üzerinden veya mağazalarımıza uğrayarak özel ebatlarda üretimini talep edebilirsiniz. Telefon görüşme kabinleri ultra düzeyde ses emilimine sahip ürünler ile donatılarak üretimi gerçekleştirilmektedir. Talebinize istinaden ses sisteminiz yerleştirebileceğiniz bir alan veya akustik koltuk ile temin edebilirsiniz. Ortamlarınızda yeni bir alan oluşturmadan telefon görüşmeleri yapabileceğiniz çağrı merkezleri gibi alanlarda masalar arası ses geçişlerine engel olmak adına akustik seperatör kullanımı sağlayarak masalar arası ses geçişlerini en aza indirebilirsiniz. Turkish Acoustic tarafından üretimi gerçekleştirilen masalar arası seperatör paneller içerisinde akustik sünger dış katmanında ise akustik kumaş kullanımı sağlanarak üretimi gerçekleştirilmektedir. Kullanılan ürünler talebinize bağlı olarak yanmazlık değerleri fazla olan ürünler veya akustik emilim değerleri daha yüksek olan süngerlerin kullanımı sağlanarak üretimi gerçekleştirilebilmektedir. Ürünler hakkında daha fazla detaylı bilgi edinmek için Turkish Acoustic ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

  1. blazen dedi ki:

    rahatsız edici sesler için birebir çözüm elinize sağlık.

  2. Eşin dedi ki:

    sesler insanı çok etkileyen bir faktördür.Bunun önlemini almak zor değil ama biraz maliyetli olabilir.

  3. Evissa dedi ki:

    Ofis ortamın vazgeçilmezi ses izolasyonu çok iyi olmuş teşekkürler