ref: refs/heads/v3.0
bankalardövizbireysel emeklilikhgsbonus puanmtv zam oranlarıkıdem tazminatı
DOLAR
32,2883
EURO
34,9248
ALTIN
2.448,64
BIST
10.173,42

Tüketici Kredileri ve Çeşitleri Nelerdir ?

Tüketici Kredileri ve Çeşitleri Nelerdir ?
25.04.2020
1
A+
A-

Tüketici Kredileri ve Çeşitleri Nelerdir ?

Tüketici kredileri anlık olarak satın alamayacağınız hizmetleri, yapacağınız alışverişleri her türlü harcamalarınızı yoğun şehir hayatınız içinde hayat standartlarınızı geri bırakmamak adına uzun vadede çok çeşitli bol seçenek imkanları ile taksitlendirme yöntemiyle bankalar tarafından çeşitli temeller ve şartlar doğrultusunda sizlerin huzuruna sunulmuş kredilerdir. Kredi kartı kullanırken gösterdiğiniz hassasiyetin daha fazlasını tüketici kredisi başvurusu yaparken göstermeniz gerekmektedir çünkü burada alacağınız toplam tutar ve ödeyeceğiniz taksitlendirme seçenekleri daha fazla olacaktır. Size en uygun tüketici kredisini bulduktan sonra karar verip acele etmeden işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve ihtiyaçlarınızı bu kredi ile ufak ufak kapatmaya başlayabilirsiniz.

Doğru seçilmiş bir tüketici kredisi hem bankanız hem de sizin karlı çıkmanıza hayatınızı kolaylaştırmanıza sebep olacaktır. Fakat işler tersine gittiği takdirde yani siz yanlış seçimleri araştırma yapmadan kabul ettiğiniz takdirde hayatınız bir anda daha da zorlaşacaktır.

En Fazla Tercih Edilen Tüketici Kredisi Çeşitleri

İhtiyaç kredisi nakit ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz 60 aylık taksit seçenekleri ile uygulanan kredi türüdür.

Mesleki ihtiyaç kredisi öğretmen, asker, doktor gibi mesleğe sahip kişilere düşük faiz oranları ile verilen kredi çeşitleridir.

Eğitim kredisi asgari lise olmak şartıyla üniversite öğrencilerinin hizmetine sundukları yine 60 aya varan taksitlendirme seçenekleri düşük faizli kredilerdir

Evlilik kredisi, bütün planladığınız evlilik masraflarınızın karşılanması için gerekli krediyi size www.aviatoroyna.info sunar. 60 aylık taksit seçenekleri bu kredi çeşidinde de mevcuttur fakat faiz oranları diğer kredi seçeneklerine göre fazla yüksektir.

Yorumlar

  1. Kenan Demir dedi ki:

    Kredi Türleri içerisinde Tüketici kredisi çeşitlerini içinde en saçma buluğum tatil kredisi bence ihtiyaç dışı bir kredi türü olduğunu düşünüyorum.

  2. Siyasete Dair dedi ki:

    Tüketici kredisi konusunda birçok vatandaşın yanlış anladığı konu bulunuyor. Özellikle genç arkadaşlar hangi türde kredi çekeceğini bilmediğinden yanlış krediler çekebilmekte. Kredi çeşitlerinden biri olan tüketici kredisinin kendi içinde de çeşitleri bulunuyor. Yazının tüketici kredisi hakkında yeteri bir şekilde açıklanmıştır.

  3. Evissa dedi ki:

    Tüketici kredisi olanlar arasında ihtiyaç kredisi çektim çok rahatladım,bazı borçlarımı kapattım,şimdi belirlenen limitte kredimi ödüyorum.