ref: refs/heads/v3.0
bankalardövizbireysel emeklilikhgsbonus puanmtv zam oranlarıkıdem tazminatı
DOLAR
33,0413
EURO
35,9402
ALTIN
2.546,09
BIST
11.156,20

Axess Chip Para Puan Geçen Yerler

Axess Chip Para Puan Geçen Yerler
17.07.2019
37
A+
A-

Axess Chip Para Puan Geçen Yerler 2020

Artık hemen hemen her bankanın kredi kartı para puan uygulaması ile müşterilerine çeşitli kampanyalar sunmaktadırlar. Axess Chip para da bu uygulamalardan biridir. Axess Chip para puan geçen yerler 2020 adı altında bu kampanyayı birçok iş yeri desteklemektedir.


Axess Chip Para Puan Geçen İş Yerleri Listesi

Market ve süpermarketler: Migros, Carrefour, Şok, Kipa, Metro Toptan Marketleri, Happy Marketleri

İnternet alışveriş siteleri: gittigidiyor.com, N11.com, markafoni.com, koctas.com.tr, boyner.com.tr, ikea.com.tr, tekzen.com.tr

Akaryakıt istasyonları: Aygaz Otogaz İstasyonları, Opet, BP, Petrol Ofisi ve Total İstasyonları

Kozmetik mağazaları: Gratis, Watsons, Rossmann, Sevil Parfümeri

Teknoloji marketleri: Vatan Bilgisayar, Media Markt


Para Puan Uygulaması Nedir?

Yaptığınız alışverişe göre kampanya durumu ne ise o kadar tutar size para puan yüklemesi yapılıyor. Bu para puanı da anlaşmalı olan iş yerlerinde harcama imkanı buluyorsunuz. Para puan tutarları kampanya durumuna ve bankalara göre değişiklik göstermektedir. Harcama potansiyeliniz ve harcadığınız sektör de para puan uygulaması için oldukça önemlidir.

Axess Chip Para Uygulaması Nedir?

Bu da bir para puan uygulamasıdır. Harcadığınız tutar ve sektöre göre kredi kartınıza para puan yüklemesi yapılıyor ve bu tutarı da belirli dönemlerde anlaşmalı iş yerlerinde kullanabiliyorsunuz. Örneğin diyelim ki siz anlaşmalı bir iş yerinden akaryakıt aldınız, aldığınız tutarın %30’una kadar olan kısmı Chip para olarak size puan şekline yükleniyor. Akaryakıt harcamanız çok ise, sürekli akaryakıt alımına ihtiyaç duyuyorsanız bu kampanya sizin bütçenize yararlı olabiliyor.

Axess Chip Para Puan Geçen İş Yerleri

Para puanlarınızı yalnızca anlaşmalı iş yerlerinde ve bu bankaya ait pos cihazlarında kullanabilmektesiniz. Bu anlaşmaya girmeyen iş yerlerinde para puanınızda biriken tutarları harcamanız mümkün olmuyor. Örneğin iş yeri banka anlaşmalı olabilir, ancak para puan uygulaması ile çalışan bir iş yeri olmayabilir. Bu yüzden bu tarz iş yerlerinde para puan uygulaması özelliğini kullanamıyorsunuz. Bu para puan uygulamasının hangi iş yerlerinde geçtiğine dair bankalar internet sitelerinde iye üş yeri listelerini, para puan anlaşmalı olup olmadıklarını paylaşmaktadırlar.

Bu listeye göre ilgili iş yerlerine giderek biriken chip paranızı kullanabilirsiniz. Axess kart bu anlamda çok sayıda iş yeri ile çalışarak müşterilerine ciddi anlamda kaliteli hizmet vermektedir. Biriken Chip paralarınız için anlaşmalı iş yerlerine gittiğinizde alış veriş yaptıktan sonra kasada kredi kartınızı vererek içinde biriken chip paraları kullanmak istiyorum demeniz yeterlidir. Bu şekilde biriken tutarlar alış veriş miktarınızdan düşmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.