ref: refs/heads/v3.0
bankalardövizbireysel emeklilikhgsbonus puanmtv zam oranlarıkıdem tazminatı
DOLAR
32,5125
EURO
34,5573
ALTIN
2.493,09
BIST
9.548,09

Harem Altın Nedir?

Harem Altın Nedir?
15.02.2024
18
A+
A-

1980’li yılların başında faaliyet göstermeye başlayan Harem altın güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunması nedeniyle son zamanlarda Harem Altın Nedir? Sorularını gündeme getirdi. Kapalı çarşıda 1980’li yıllarda temelleri atılan Harem Altın ve kıymetli madenler şirketi 2006 yılı ile birlikte Türkiye sınırlarını aşarak yurt dışında da modern kuyumculuk sektöründe şube açtı. Avrupa’da da modern kuyumculuk sektörü açısından kendini ispatlamış Harem Altın altın severlerin gözdesi olarak karşımıza çıkıyor.

Harem Altın Ne Demek?

Kıymetli maden ticareti faaliyeti kapsamında tüm alanlarda uzmanlaşmış olarak çalışan yenilikçi şirketin adı Harem Altın olarak biliniyor. Merkezi konum olarak İstanbul Kapalı Çarşı olan Harem Altın yatırımcılar açısından erişilebilir bir pazar imkanı sunuyor.

Farkı Nedir?

Altın para basımı konusu ya da mücevhercilik açısından kullanılan altın alaşımlarındaki ayarlar her ülkede değişiklik gösterir genel anlamda altın ayarlarında Altının saflığı Karat olarak belirtilir saf altın 24 Karat olarak bilinmekle birlikte kuyumculukta tercih edilemeyecek kadar yumuşaktır.

Bu nedenle ülkemizde piyasadaki mücevherlerin 14, 18 ve 22 ayar olarak satışa sunulduğu bilinir. Bu kapsamda altının ayar derecesi açısından fiyatı ve kalitesi tartışılır. Bu nedenle altın alınacak işletmenin güvenilir ve kaliteli bir satış sunması oldukça önemlidir. Harem Altın ise eskiden bu yana güvenli bir kimlik sunması sebebiyle yatırımcılar tarafından tercih edilir.

Harem Altından Altın Alınır Mı?

Harem Altın ve kıymetli madenler firması müşterilerin ihtiyaçları açısından fiziki anlamda bütün altın çeşitlerinde olmak üzere alım ve satım hizmetlerini sunar. Bu hizmetleri sunarken en yüksek kaliteli ürünleri tercih eden Harem Altın firması altın alınabilecek önemli firmalar arasındadır.

​​​​​​Bankalar başta olmak üzere kuyumcu, yatırımcı ve mücevher üreticileri ile birlikte birçok sektörde kıymetli maden ticareti hizmeti veren Harem Altın firması kıymetli maden ticareti açısından tüm iş kollarında çalışmalarını sürdürür.

Harem Altın faaliyetleri doğrultusunda her aşamada değer zinciri açısından tüm katmanlarda kaliteyi esas alır. Bulunduğu sektör sebebiyle sivil ve idari kuruluşlar olmak üzere her sektör ile uyum içinde çalışır. Bu nedenle güvenilir ve sorumluluğunun bilincinde hizmet felsefesi ile günümüzde kıymetli madenler sektöründe pek çok yatırımcı tarafından güvenle tercih edilir.

Harem Altın Nedir?
Harem Altın Nedir?

Avantajları Nelerdir?

Fiziki altın alma açısından yatırımcıların tercih ettiği Harem Altın bu alanda hizmet sunan tecrübeli bir altın merkezi olarak karşımıza çıkar. Güvenilir olarak sektörde bilinen Harem Altın, hizmetleri doğrultusunda ürünlerine son derece önem vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

Yalnızca ülkemizde değil Avrupa’da da hizmetlerinin sürdüren Harem Altın, yenilikçi ve köklü bir firma olması sebebiyle her anlamda değer görüyor. Altın piyasası konusunda alım satım yapacak müşterinin dikkat ettiği en önemli noktanın güvenilirlik ve kalite olması sebebiyle Harem Altın firması tercih ediliyor.

Çeyrek Altın Nedir?

Harem Altın firması tarafından özel olarak tasarlanarak üretilen Harem çeyrek altın, 1 gram ya da 1.75 gram olarak satışa sunulmuştur. 1.75 gram Harem çeyrek altın olarak satışa sunulan ürün standart çeyrek altın ile aynı gramajdadır.

Yatırım amaçlı ya da ö günlerde takı olarak tercih edilebilen Harem çeyrek altın 22 ayar özel tasarım ve kulplu olarak satışa sunulur. Tüm kuyumcular, banka ya da döviz bürolarında kolaylıkla nakde çevrilebilir bir ürün olarak yatırımcıların beğenisine sunulur. Harem Altın firmasında altın bozdurma işlemleri en doğru adres olarak bilinir.

Kullanılmayan mücevherlerin nakite çevrilmesi konusunda son teknoloji araçlar ve profesyonel ekip tarafından değerlendirilme yapılması sonrasında en doğru fiyat ile bozdurma işlemi gerçekleştirilir. Altın bozdurma konusunda tercih edilen firmaların başında Harem Altın gelir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.