Garanti Pos Destek Hattı

0
850
görüntülenme

Garanti Pos Destek Hattı

444 0 339 Garanti pos destek hattı numarasıdır. Bu numaradan pos ile ilgili sorularınıza 7 gün 24 saat cevap alabilirsiniz. POS’ta bültene ücretsiz olarak abone olduğunuzda yeni ürünlerinin bilgi ve haberlerinden kampanya zamanlarında hediye kazanma imkanınız olur. E-posta veya faks yolu ile ekstrelerinizi alabilme şansınız vardır.

Garanti BBVA da üye iş yeri olarak, Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden gelen Mastercard, Visa, American Express, Discover, CUP ve JCB logosuna sahip olan tüm kartlara satış yapma fırsatı sunar. Genel POS arızalarında ilk çözüm telefon veya ADSL hattının cihaza takılı olup olmadığı sorusudur.

Diğer POS Ürünleri

Döviz POS: Dolar, Euro, Japon Yeni, Sterlin, Rus Rublesi, Birleşik Arap Emirlikleri Dirhemi ve Suudi Arabistan Riyali gibi bu döviz kurları üzerinden, yurt dışı kart sahiplerine satış yapma imkanı sunar.

Ortak POS: Üye iş yerlerindeki tek pos üzerinden anlaşmalı bankaların işlem yapmasına fırsat tanıyan pos çözümüdür.

Garanti POS Destek İçin Bazı Çözümler

Düzenli gelmeyen ekstreler de adres yanlışlığı veya adresin eksik olması gibi sorunlar karşımıza çıkar. Doğru adres bilgilerinin kontrolü banka şubesi üzerinden yapılabilir.

  • Yanlış iletişim bilgilerinin güncellenmesi için garanti bankası şubesine gidilmelidir.
  • Garanti bankasına ait POS rulo talepleri internet üzerinden bildirilebilir. garantiliisler.com.tr adresinden rulo talebi iletilebilir.
  • Normal olarak kullanılan POS cihazlarındaki rulolar, ödeme kaydedici cihazlar için kullanılması uygun değildir.
  • Ödeme kaydedici rulolar, 0850 222 72 72 çağrı merkezi üzerinden veya Beko, Arçelik servislerinden temin edilebilir.
  • İade işlemi yapmak için POS makinesinin işlem menüsünde bulunan iade seçeneği varsa işlemi iptal edebilirsiniz. Eğer iade etme seçeneği yoksa, bu talebinizi Garanti Bankası şubesine iletmeniz gerekir.

YORUM YAZ

Lütfen Yorumunuzu Giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz